STRONA GŁÓWNA

 

FABRYKA DIGITALIZACJI

 

Foto

 

Video

 

Filmy 8mm

 

Audio

 

Skanowanie

 

SERWIS INTERNETOWY

 

Projektowanie WWW & Logo firmowych

 

Infobroking

 

SERWIS KOMPUTEROWY

 

Samodzielny konstruktor komputerowy

 

Pogotowie komputerowe i antywirusowe

 

Odzyskiwanie danych

 

ANIMACJA 3D

 

Animowanie obiektów 3D

 

Wizualizacje 3D stron internetowych

 

Komponowanie obiektów 3D na zdjęciach

  Komputery, RTV, AGD
 

E-SKLEP

 
Komputery, RTV, AGD
    NOWOÂŚCI
  Nowy rodzaj działalności Publicze
 

Wyszukiwanie informacji na zlecenie – to najnowszy rodzaj naszej działalności . Oszczędź swój ... czytaj więcej

    Zapraszamy do nowej siedziby
  Nowa siedziba
                 Jak do Nas trafiĂŚ
  Jak do NAs trafic
  FABRYKA DIGITALIZACJI: NAGRANIA VIDEO

Konwersja (zamiana) wideo (VHS, SVHS, VHS-C, S-VHS-C, miniDV, Hi8, video8) na dowolny format cyfrowy lub płyty CD/DVD.

Na skutek działania czynników zewnętrznych, których nie możemy uniknąć np. pola magnetyczne, wilgoć czy zmienne temperatury, obraz zapisany na kasetach video ulega pogorszeniu. Jest to proces stosunkowo szybki i nieodwracalny - już wkrótce może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utracili Państwo bezcenne nagrania!

Fabryka Digitalizacji wykonuje usługi w zakresie digitalizacji filmów, czyli konwersji (zamiany) sygnału analogowego na sygnał cyfrowy. Materiały filmowe nagrane na kasetach VHS / SVHS / VHS-C / S-VHS-C/ mini DV / HI8 / Video8 / Hi8 zapisujemy na nośnikach optycznych CD lub DVD w standardzie VCD, SVCD, DVD lub w plikach AVI (kompresja DV, DIVX) albo MPG (kompresja MPEG1, MPEG2, MPEG4). Tak zapisane filmy można oglądać na zewnętrznych odtwarzaczach DVD lub w komputerach wyposażonych w napędy CD/DVD.
Przekonwertowany materiał jest zapisywany na firmowych nośnikach optycznych VERBATIM, TDK, lub SONY lub innym wybranym przez Państwa.

Oferujemy także:
- Kopiowanie płyt DVD na kasety wideo
- Kopiowanie DVD na DVD
- Fotoalbum DVD
- Zmiana systemu PAL na NTSC lub NTSC na PAL.

Każda nagranie wykonane przez nas, jest dodatkowo testowane - co daje Państwu gwarancję, że materiał jest profesjonalnie skopiowany.

Pomagamy dokonać właściwego doboru standardów, formatów i parametrów, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy przygotowanie plików do odtwarzania lokalnego z dysku komputera, z płyty CD-ROM, do strumieniowego wyświetlania przez Internet (streaming), wysyłki e-mailem, oraz wszelkich innych zastosowań.

Interaktywny system menu daje nam zupełnie nowe możliwości w prezentacji materiału video / foto / audio. Wykonując authoring DVD określamy, co będzie wyświetlone zaraz po włożeniu płyty DVD do czytnika. Może to być wprowadzająca sekwencja video lub też główne menu. Dla każdego menu możemy określić czy będzie ono odtwarzane w pętli czekając na dokonanie wyboru przez użytkownika czy też po określonym czasie nastąpi odtworzenie zapisanych sekwencji video według zaprogramowanego scenariusza.

Zobacz cennik FABRYKA DIGITALIZACJI: VIDEO
FORMULARZ ZAPYTANIA / ZAMÓWIENIA

Nazwa firmy lub imię i nazwisko:


Miejscowość:


Temat i treść zapytania:


Twój adres e-mail: (Rubryka obowiązkowa)


Twój numer telefonu:(Rubryka obowiązkowa)


Poniżej przepisz dwa słowa z obrazka (pośrodku spacja): (Rubryka obowiązkowa)Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/publicze/ftp/publicze_com_pl/inc_po.php:8 Stack trace: #0 /home/publicze/ftp/publicze_com_pl/tekstf.php(50): include() #1 {main} thrown in /home/publicze/ftp/publicze_com_pl/inc_po.php on line 8